طراحي سايت,فلش كرل دراو,فتوشاپ,انيميشن,html4,CSS2,JAVA,MICROSOFT EXPRESSION WEBارزان,سريع,تحويل سريع,-طراحي وب-وب سايت-با html-css4-سريع-كم حجم-خدمات تبليغي اينترنتي كبوتر-هاست و دامين رايگان-فضا دامنه رايگان-گرافيك عالي-طراحي منحصر بفرد-قيمت نازل-پشتيباني دايم

در باره ما

طراحي سايت با
html4 و CSS2وJAVA و
 MICROSOFT EXPRESSION WEB

طراحي و بر پائي سايت باhtmlو بهينه سازي باcssو پويا سازي با اسكريپت هاي جاوا با ويرايشگري اكسپرس ژن ماكروسافت-سريعترين و كم حجم ترين و ايمن ترين نوع سايت

موسسه تبليغاتي اينترنتي كبوتر از سال 85 بموازات فعاليت تخصصي سخت افزاري خود ، خدمات در زمينه نرم افزاري و بالاخص طراحي وب و تبليغات اينترنتي را نيز ارائه داده است .

سيستم طراحي اساسا بر مبناي برنامه نويسي دستي و آكادميك html4 بوده و توسط استيل شيت css2 آنرا بسيار كم حجم بهينه و فشرده نموده اين يك روش شناخته شده و كلاسيكال ِ طراحي وب بوده و حاصل آن بر خلاف روش هاي جديد PHP و ASP ، سرعت در باز شدن سريع صفحات و كمي حجم تمام شده در مقياس فوق العاده كم سايت طراحي شده ميباشد و اگر چه طراحي با اين روش بسيار پركارتر ميباشد اما امتيازاتش غير قابل قياس با سيستم هاي متداول ميباشد و ويرايشگر كد ها توسط ماكروسافت اكسپرس ژن (MICROSOFT EXPRESSION WEB) كه آخرين نسخه ماكروسافت در سال 2010 است، انجام ميگيرد .

حجم كم تمام شده مزيتي را كه ايجاد ميكند هم بنفع صاحبان سايت و هم بازديدكنندگان آن و نيز در كليت بنفع اقتصاد كشور ميباشد چرا كه هزينه اتصال به اينترنت براي كاربران (بازديدكنندگان) و هزينه فضا و شارژ ماهانه براي صاحبان سايت و خروج ارز از كشور نيز كم خواهد شد .
در اين شيوه از كار، صفحات بدون هيچ اشكالي در حالت آف لاين (بدون اتصال اينترنت) و براي هميشه در رايانه قابل دسترسي بوده و در ضمن خطا هاي متداولي كه در بسياري از روش هاي ديناميكي چه به هنگام باز شدن در حالت آنلاين و چه به هنگام آف لاين مانع از دسترسي به صفحات ميشود را به هيچ عنوان ندارد. در اين روش علاوه بر امتيازات فوق بدليل اينكه تمام برنامه نويسي در دست طراح بوده توانايي هرنوع ويرايشي چه در نگارش و استيل و گرافيك وجود دارد در حاليكه در سيستم هاي متداول قالب ها، انتخابي و با كمترين قابليت ويرايشي ميباشند. (اكثريت قالب هاي سايت هاي موجود در كشور، عمده كار گرافيكيشان در بدنه جدول و بنر ميباشد نه در كليت آن.)
بعنوان نمونه اي از كار ارايه شده به اين نشاني برويد:www.wee.ir/bahar

علاوه بر موارد فوق، از ويژگي هاي شاخص در كار طراحي با html4 ، گرافيك عالي و منحصر بفرد اين موسسه بوده كه در اين بخش نيز همواره رعايت حجم كم با در نظر گرفتن كيفيت نهايي بطور پيوسته در نظر گرفته ميشود. ويرايشگر گرافيك مورد استفاده شامل فلش يوني كد، كرل دراو، فتوشاپ و انيمشن ساز مي باشد.

نكته ديگر اينكه، بدليل علاقه مندي موسسه به مسائل فرهنگي در جهت اشاعه فرهنگ و هنر و ادب ، چنانكه شما از يكي فعالين گروه هنري فرهنگي ميباشيد ميتوانيد از تخفيفات ويژه و امكانات و تسهيلات خوبي كه برايتان در نظر گرفته شده استفاده نماييد و از 4 سطح قيمت مناسب با بودجه تان داراي يك سايت يا وب سايت جهت معرفي و انتشار توانمندي هايتان بهره ببريد .

در ارتباط با هزينه سايت هاي ارايه شده وب سايت ها در سه سطح قيمت و سايت ها از يك قيمت پايه نازل و متناسب با نياز و بودجه شما انجام ميگيرد و براي دامنه ( نشاني ) و فضاي ميزباني هيچ هزينه جداگانه اي در نظر گرفته نميشود و كاملا رايگان است . ضمن اينكه براي تمديد سال هاي آتي از 30 در تخفيف كامل نيز برخوردار خواهيد شد.

انتخاب نشاني هاي كاملا مناسب و كوتاه از جمله تخصص اين موسسه بوده و نيز فضاهاي ميزباني از بالاترين كيفيت و سرعت و كمترين خطا و خاموشي را دارند.

موسسه خدمات اينترنتي كبوتر در زمينه هاي ديگر نيز فعاليت هايي داشته و نيز سايت هاي آموزشي متعددي طراحي و ارائه نموده كه در بخش هاي ديگر اين سايت به معرفي آنها پرداخته شده است.

براي مشاهده سايت هاي طراحي شده ميتوانيد به صفحات سايت هاي ما و شما و نيز خدمات ما رفته و چنانكه سوال و نظري داشته باشيد توسط نشاني پستي مربوطه آنرا با مسئولين در ميان بگذاريد و ارتباط بيشتري با آنها داشته باشيد.
 

Free counter and web stats